| 97Mark97 a întrebat:

am o problema pe care eu o consider destul de grava.Am 15 ani si imi place de o fata de 14 ani si as vrea sa ne conbinam insa eu sunt mai timid si nu stiu ce sa vorbesc cu ea, cand intru pe mess as vrea sa vorbesc cu ea dar nu stiu ce sa o intreb sau pe ce subiect sa vorbim, imi e teama ca o plictisesc, in general eu vorbesc despe muzica dar amandoi ascultam genuri diferite.Am mai fost cu o fata inainte si cand ne intalneam nu stiam ce sa ii spun, imi era teama sa nu o dau in bara cu ceva, nu stiam despre ce sa vorbesc cu ea. Imi e frica sa o tin de mana sau sa o ating deoarece sunt un pic cam timid, ce m-ati sfatui sa fac? ce subiecte de discutie sa deschid? si ce sa fac ca sa nu mai fiu asa timid? va rog sa ma ajutati. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Deiia a răspuns:

Conversatii simple. [Ce faci? Ce mai zici? Te simti bine? Ce faci vara asta?]
Si ai omis ceva.Ei ii place de tine? Daca da abia asteapta sa ii scriiwinking Paii.Incearca sa o cunosti prin intrebari.Asa poate gasiti ceva in comun.Si cu genurile de muzica.Asculta genul ei de muzica si poate o sa iti placa.E bine sa incerci lucruri noi. Faza sa nu mai fi timid...Nu prea stiu cum sa iti zic..Eu sunt timida la inceput in relatii dar dupa ce ma obisnuiesc nici gandwinking Daca esti si tu, fi fara griji.winking Succes si Sper ca te'am ajutat.[P.S Muta intrebarea in alta categorie sa primesti mai multe raspunsuri]

| 97Mark97 explică (pentru Deiia):

Multumesc foarte mult pentru sfat si o sa tin minte ce mi-ai zis

| Deiia a răspuns (pentru 97Mark97):

Nu ai de ce.:*