| bubu_5480 a întrebat:

Cum sa fac sa nu apara monotonia in cuplu? eu cu prietenul avem o relatie deschisa si mi-as dori sa il surprind mai mult sugestii? plsbig grinbig grin vot + fundalove struck fara misto

Răspuns Câştigător
| fluturealbastru a răspuns:

Pai depinde daca ti-ai- inceput viata sexuala si ai facut-o cu el surprinde-l,i-ati o lenjerie neagra,da drumul la muzica si saruta-l pe abodomen si apoi in jos,suge-l,urca-te pe el,zgariel,musca-l. daca nu e vorba de sex du-te cu el intr-un club danseaza-i, du-te la piscina, chestii banale.