| Acadeeeaa a întrebat:

Cum sa fac sa nu ma mai cert cu prietenul meu? De o saptamana aproape zilnic ne-am certat din motive minorethinking Degeaba, mereu din vina mea. Nu stiu ma enervez din modulk in care imi vorbeste. Sincer dupa aceea imi dau seama ca e vina mea si ca ma supar aiureathinking Ajutati-ma va rog cu niste sfaturi!

3 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Ti-am dat un raspuns mai complex in celalat post pe care l-ai facut

| BubblesDoubleS a răspuns:

Idem first answer.
Gandeste inainte sa zici ceva.
greseala care cred ca o fac si eu e ca spun lucruri care ma dor si pe mine.
vorbeste cu el despre cea ce va macina si lasa-l sa-si spuna si el cuvantul.
Norochappy

| silviutzu97 a răspuns:

Incearca sa gandesti inainte sa vorbesti! Daca chiar te ia gura pe dinainte cere-ti scuze si un mic sarut rezolva totwinking! Daca te deranjeaza cum vorbeste incearca sa vorbesti cu el sa fie si el putin mai calmwinking! funda?big grin