| alexandrastietotul a întrebat:

Buna
Am si eu nevoie de ajutorul tau:*
Dau FundaVOT
Nu stiu ce sa fac sunt foare geloasa si ma supar imediat
De exemplu aseara am fost cu prietenul meu la club si nu stiu ma dupar cand vorbeste cu altcineva si ma lasa singura sau de exemplu a fost vorba ca maine mergem la un suc apoi mi-a zis ca trebuie sa plece la un verisor cu familia lui si m-am suparat cu toate ca m zis ca nu ma supar
Sau cand vrea sa merag undeva si pleac far sa imi zica sau orice altceva ma supar imediat si incep sa plang
Vreau sa nu ma mai enervez asa repede sau sa ma supar din orice
Ce sa fac ajutati-ma
Va rog
Si asear m-a certat foarte rau cu el si nu stiu nici acum de cecrying ajutor:*

2 răspunsuri:
| roxkiss a răspuns:

Pai asculta daca te iubesti si iti zice asta atunci tot e foarte bine, trebuie! sa ai incredere in el, nul poti controla nu e papusa ta cu care poti manevra, e o persoana, e persoana pe care o iubesti, zii cit de mult il iubesti si incearac sa ii explici de ce esti geloasa, incearac sa vorbesti cu el pe tema asta, incearca sa te pui tu pe locul lui )) sper ca te-am ajutat, succes in relatie )

| AncaVG a răspuns:

Ar trebui sa discuti cu el si sa-i spui ca te derajaza sa-l vezi ca vorbeste cu alte fete si pe tine te lasa deoparte sau singura si ca vrei sa vezi mai multa afectiune din partea lui, sa simti ca nu o face intentiont, cu siguranta nu-si da seama iar daca tu nu-i arati ca te deranjaza lucrul asta nu o sa-si dea seama niciodata.Incearca sa discuti cu el si veti trece peste.