| beibelinxx a întrebat:

Ce sa fac deci eu eram prietena buna cu o fata colega de la mine din clasa apoi fetele mi-au spus ca m-am molipsit de fite de la ea si eu am inceput sa nu mai vb cu ele(asa au spus )apoi am inceput in cet incet sa ma distantez de ea sh m-am imprietenit cu altcineva sh acum fac la fel inclusiv fata cu care m-am imprietenit prima darta adevaru e ca nu prea le mai bagam in seama dar tot un cf le spuneam si nu imi raspundeam nu stiu ce sa fac ca as mai vb cu mine habar n-am...sad

2 răspunsuri:
| andreeagabriela a răspuns:

Trebuie sa recunosti ca e vina ta si sa te duci la ea sa-i zici in fata ca iti pare rau si ca vrei iar sa fi prietena cu ea... daca nu mai vrea sa fie prietena cu tine atunci macar sa nu va barfiti sau sa treceti una pe langa alta fara sa va salutati

ps:fara suparare cred ca tu ai parasito cand ea avea cea mai mare nevoie de tine.big grinsad

| Anonim543210 a răspuns:

Daca le'ai respins prima oara ...este logic ca le doare.incearca sa le recapeti prietenia daca despre asta este vorba