| bisha a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ma iubesca din nou cum ma iubea inainte desi el acum are prietena dar ma iubeste si pe mine si pe ea...soar ca acum s-a cam racit de mine pentru ca ma iubea si eu nu pre il bagam in seama... dar acum vreau sa ma iubeasca ca inainte...deci vreau sa stiu cum sa fac sa fim iar ca inainte adica sa ma iubeasca ca inainte?:X:X

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu sînt de parere sa-ti faci o noua relatie de prietenie, nu vrei sa ai un singur prieten si sa te iubeasca numai pe tine si sa-nparti dragostea numai cu acesta? Sa fii iubita!

| StillMissYou a răspuns:

La mine e o problema mare... Eu ma itilnesc cu un baiat care il iubesc din toata inima numai problema e ca suntem departe unul de altul si vream amindoi o iubire alaturi... Eu am incercat sa-l uit sa fiu cu altul dar nu pot Eu numai pe dinsul iil am peste tot el e primul baiat care eu am iubit asa mult el tot ma iubesc dar nu stiu cit de mult numai stiu ca tine la mine si ma iubeste... Ce sa fac acum noi ne-am lasat unul pe altul el are alta dar ii dor de mine si nu vrea sa fie cu ea... eu nu am pe nimieni dar am incercat si nu pot sa-l uit... ajutati-ma va rog mult -...;( E-mailul meu va rog sa-mi respundeti pe el .ninat@live.dk

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceas situatie si am decis sa lupt asa ca daca il iubesti cu adv si sti ca si el mai tine la tine lupta... ce sa zc bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriei in scrisori daca te iubeste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nasol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff...cat de naspa ii! si eu sunt intr-o situati aiurea.Imi place de un baiat sh is sigura ca sh el ink ma iubeste.Am fost cu el dar acum nu mai sunt.Nu stiu daca are prietena dar ii rece cu mine.Ne certam de multe ori dar ne impacam! m-am cam saturat sa se tot intample asa! el se poarta asa cu mine ca stie ca orice mi-ar face il iert. Wey bisha cred ca ar trebui sa-ti faci o alta relatie, stiu ki greu si eu ma chinui d mult timp sa fac asta si nu reusesc! incearca sa iubesti p altcineva dar, nu cu cgandul sa-l uiti p actualu, cu gandul ca vrei sa-ti dai iubirea altcuiva si nu doar sa te folosesti d el ci sa incerci sal iubesti mult. Daca reusesti sa faci asta is sigura ca o sa-l uiti, nu merita sa te intorci la el. Daca fostul pr te iubeste sigur o sa se intoark la tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atenta daca are pe alta si este rece de tine sa nu te gandesti ca va mai fi din nou ca inainte pai eu cu prietenu meu suntem impreuna si nu este alta fata la mijlok si nu mai este cum era incerk s ii explic da p o ureche ii intra p alta ii iese eu zic sa iti cauti altu sau cel mai bine singura...bee hapy o viata aveam trece prin ea cu capu sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca 1 este sa te imbraci mai sexi decat fata cu care este el 2 sa il faci gelos si cred ca 3 este sa il bagi mai mult in seama oricum bafta!:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz nu cred ca asa te ajut prea mult dar iubesc un baiat de la 4 ani stiu ca atunci eram mica dar cind statea linga mine la gradinita simteam ca ma incalzesc acum am 11 ani sunt impreuna cu el dar el iubeste o fata ruxandra pentru ca are fundul mare si iti dai seama cit sufar eu el decind a venit ruxandra in cartier la el el s-a racit fata de mine sta cu ea ea se da la el se tin de mina si el imi spune ca e vina mea. de ce este vina mea pentru ca te iubesc?
asa i-am spus si i-am spus dc ma inseli cu ea stiu ca cum zici tu e mai buna decit mine dar atunci cind erai certat cu ea imi ziceai ca sunt viata ta si ca nu iubesti nici o fata cu adevarat decit pe mine am plins cind te-ai despartit de mine am rupt sua cit am dat cu pumni in ea si totusi tu te joci cu inima mea. da stiu dar ea. stiu sorin stiu ca ea e mai buna decit mine dar trebuie sa intelegi ca te iubesc si trebuie sa intelegi ca daca vrei sa te desparti de mine trebuie sa imi spui proasto liber chiar nu credeam ca se va termina asa chiar nu credeam eu acum pling de o ora intreaga pling incontinu si titi spun si tu imi spui ma doare in cur de tine daca nu ai stiut sa te imbraci sexi. de ce de ce de ce nu poti sa ma intelegi te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sctiu ce sa-ti zic eu sunt in aceeasi postura mai cauta si u niste sfatusi poate; poate. Iti urez baftahappyhappyhappy

| any98 a răspuns:

Pai, ai putea sa-i demonstrezi ca acum il placi si sa te apropii mai mult de el...bafta bisha sper sa functioneze...

| simonik_3931 a răspuns:

Poi normal ca e racit cu tine, cand erati impreuna si nu il bagai in seama, el s-a racit fata de tine.Indeparteaza-te de el sa nu-i faci rau prietenei lui. Pune-te in locul ei thinking! Cum ar veni? E decizia lui cu cine ramane daca va iubeste pe amandoua cred ca o sa ramana singur.SucceS!

| lorena_6408 a răspuns:

Da fata draga daca vrei ca sa te iubeasca incearca sal ti cat mai aproape de tine dai ce iti cere fai pe plac si nu baga in seama ca iubeste alta fata spune-i prin mes? sau prin sms cal iubesti si i esti fidela incearca ca incercarea moarte nu are succes scunpo lorena ma numesc