| Nimeni97 a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa tina la mine mult de tot, sa-l faca sa i fie impsibil fara mine..am dormit impreuna,m-am culcat cu el,tine mult la mine si eu la el, dar vreau sa l innebunescx de tot

14 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ce vrei mai mult, să-i scoți inima și s-o conservi?

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Ne pare rau, cererea voastra a fost respinsa pe motiv ca au si baietii ratiune.

| Raiiiisa a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Imi place asta, dar cred ca ei nulaughing

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Raiiiisa):

Din partea mea poate sa nu-i placa. Crezi ca iubitului ei i-ar placea sa stie ca este apreciat putin mai mult decat o jucarie erotica?

| Raiiiisa a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Daca nu a cucerit-o asa si ea vede in el doar o jucarie sexuala, atunci problema e la ea.
Oricum dorinta ei este des intalnita, si atunci cand este indeplinita, vin si parerile de raulaughing
(in unele cazuri).

| Raiiiisa a răspuns:

De ce vrei asta, totusi?

Tu il cunosti cel mai bine pe tip ca sa stii ce anume apreciaza la o fata, si de asemenea, ce anume l-ar putea innebuni.

Foloseste-te de tot ce ai tu mai bun.Asta daca chiar iti doresti sa fie nebun dupa tine.
Ar putea sa-ti displaca asta, pentru ca ar putea deveni gelos si posesiv, vazandu-te doar pe tine in fata ochilor.
Deci gandeste bine ce faci inainte de a face ceva.

Ah da, si nu uita, ai putea foarte usor sa-l "innebunesti" in pat.

| Nimeni97 explică (pentru Raiiiisa):

M-am culcat cu el deja..il iubesc, nu vreau sa l pierd, ma jur...stiu ca e ciudat dar vreau sa fe gelos..sa ma vada doar pe tine, asta imi doresc

| Raiiiisa a răspuns (pentru Nimeni97):

Sa ma vada doar pe mine? nu cred ca asta iti dorestilaughing

Vezi ca ambitia asta de a pune stapanire pe o persoana, te poate face sa o pierzi, ceea ce nu cred.

Deci multumeste-te cu ce ai, pana nu ramai fara nimic, ar fi prea dureros.

| Oana92 a răspuns (pentru Nimeni97):

Hmm...o data mi-am dorit si eu asta, si am urat momentul in care el s-a conformat dorintei mele si a devenit posesiv si gelos! Norocul meu(si al lui!) ca nu e un tip violent...

| 7639781254 a răspuns (pentru Nimeni97):

Vrei sa te vada doar pe tine si dupa te vaiti ca e gelos si posesiv si nu te lasa sa iesi din casa fara el. Tu chiar nu ai ce face cu timpul tau liber decat sa pui intrebari inutile pe TPU? Cum crezi ca putem noi sa-ti spunem cum sa-l inebunesti pe tip? Crezi ca il cunoastem? Tu trebuie sa stii cum sa-l faci sa te iubeasca ca tu esti iubita lui, nu TPU!

| NickName01 a răspuns:

Tocmai ai pierdut sansa celui mai eficient lucru pe care puteai să-l faci pentru a ramane impreuna cu el:
onoarea ta, demnitatea...

Împlinirea iubirii nu se referă la ceea ce este „epidermic", la ceea ce ţine de senzualitate şi sexualitate. Ci ea se realizează pe plan sufletesc şi depinde de un raport de unidirecţionalitate: un singur bărbat, o singură femeie (oricine ştie cum este privită căsătoria a doua sau a treia)!
De unde eşti aşa sigur că el va fi soţul tău? Câte nu se pot întâmpla peste ani!

| Nimeni97 explică (pentru NickName01):

Multumesc.ce pot spune, deocamdata nu regret.eu vorbesc cu el de un an si ceva. aproape doi.si acum ceva timp s-a "oficializat" relatia, pana mea.Ne cunoastem super bine, se cunosac parintii nosatrii.eu pe ai lui, el pe ai mei.mereu am fost pe la el, am dormit impreuna.pana intr-o seara cand ne-am lasat purtati de val.tocmai pentru ca il iubesc am facut asta si in momentul asta el e tot ce conteaza pentru mine, nu vad pe nimeni langa mine, nimeni altcineva. Vreau sa-l fac sa-i fie imposibil fara mine, sa ma iubeasca si mai mult, pentru ca mi-e teama.va plecat pentru 3-4 luni intr-o alta tara si nu stiu daca o sa mai tina relatia noastra.el nu prea vorbeste cu fete,mai ales cand e intr-o relatie,e pretentiossi e f cuminte, tocmai de asta vreau sa-l tin langa mine.Ce sa fac eu? Nu stiu pe unde sa o mai apuc?! Am incredere doar ca mi-e frica sa nu ma uite sau sa apara cv mai bun, desi el acolo o sa aiba si serviciu si facultate, ii va fi cam greu, dar nu stiiu

| mini35 a răspuns:

Niciodata sa nu iti doresti mai multa iubire pentru ca ai putea ramane fara.Multumestete cu ce ai.

| UTB a răspuns:

Depinde si el dar daca o tii tot asa si il iubesti si il alinti iti iese laughing parca esti prietena mea laughing