| Dianne123 a întrebat:

Cum sa fiu ca sa ma placa baietii? dati-mi plzzzzz citeva sfaturi...care sunt gusturile (cele mai comune) ale lor? plzzzz dati-mi sfaturi.

Răspuns Câştigător
| bby a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa fi frumoasa love struck sa te aranjezi mereu, sa te reprezinte moda smug si sa ai un corm adectav si un limbaj frumos si fara fite big grin

| Dianne123 explică (pentru bby):

Cum adica corm?

| T4ny4 a răspuns (pentru Dianne123):

Corp a vrut sa scrie laughing

| bby a răspuns (pentru Dianne123):

Corp* a fost o greseala scuzewinking

9 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Nu trebuie sa fii frumoasa...sunt femei frumoasa care atrag prin frumusete fizica si femei care atrag prin feminitate,caracter, au ceva aparte care te da pe spate.Fii finuta, feminina, delicata.Aranjeaza-te cu bun simt.Nu folosi farduri in exces, dar nici deloc.Fii tu! Nu e niciun secret, fiecare are ceva pus de-o parte!

| marinela_8529 a răspuns:

Sa fii tu insuti!
Gusturile baietiilor? hm. pantaloni cu talia joasa, decolteuri cat mai mari, masurile 90-60-90 laughing
acum sa fiu putin serioasabig grin Baieti vor 4 lucruri: societate, sa fii doar a lui, sa faci tot in pat si sa fii fata de casa! Acestea sunt principalele lucruri care vor baieti de la o fata(serioasa)!

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns (pentru marinela_8529):

Cum adica ''societate''? adica sa aiba un statut social bun, sa fie populara? Answer me!

| marinela_8529 a răspuns (pentru DauRaspunsuriBunePeTPU):

Sa nu aiba un statut negativ, mai bine spus sa nu fie aratata cu degetul cand mergi cu ea pe stada sau sa fie vorbita pe la spate ca fiind cur.va etc. sper ca ai inteles.

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns (pentru marinela_8529):

Da, mersi.happy

| tone12345 a răspuns:

Poarta decolteu mare, chiloti tanga si fusta scurta