| ionukutza a întrebat:

Care imi da si mie o culegere cu teze pentru clasa a 7 la romana plzzzz ofer pana in 20 de lei dar va reog dati-mi cam teza joi si am nevoie sa fac niste exeerciitii de acolo plzzzzz

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Am eu culegere din clasele mai mici dar problema este că nu ne putem întâlni să ţi-o dau, având în vedere distanţa.

Sfatul meu este să cauţi pe internet deoarece găseşti şi acolo multe teste.

Baftă la teză!

4 răspunsuri:
| BLURREDLINES a răspuns:

Si eu am teza joi laughing.

| PurpleBadLove a răspuns:

Buna.
Cauta pe net teze la romana din anii anteriori.
Du-te la librarie si cumpara o culegere.
Dar cred ca si culegerea ta de romana are variante de teze la sfarsit., uita-te sa vezi tongue.

| ionukutza explică (pentru PurpleBadLove):

Mersi sa sty ca asa o sa si fac ma duc la librarie sper sa gasesc mersi mult:*:*

| PurpleBadLove a răspuns (pentru ionukutza):

TPU=toti pentru unu.trebuie sa ne ajutam la urma urmei.Cu placere.