| xoxis a întrebat:

Cum sa fiu mai atractiv? Sa ma vada fetele atractiv?

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Atitudine cel mai important, să fii încrezător și masculin. apoi, grijă la aspect : haine potrivite, părul aranjat cât de cât printr-o frizură care te avantajează, barbă dacă ți-ar sta bine, să faci sport regulat (ajută și fizic și psihic)

| RAY a răspuns:

Depinde si de faţa ta, daca e draguta sau urata sj de înălțimea ta, degeaba ai pătrățele daca faţa ta este urata, ai inteles? Cat despre canale gen fara sens sunt porcari, fetele daca nu sunt atrase de tine te consideră cel mult o prietenă atat

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, fa-ne o descriere amanuntita aici si-ti spunem cum iti poti imbunatatii aspectul.
Daca nu stim cum arati deloc, cum am putea sa-ti dam sfaturi sa fii mai atractiv?

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Nici nu trebuie sa stim cum arata ca e f clar. Nu atrage figura lui. Altfel nu mai ajungeam sa citim intrebarea asta din partea lui. Dupa ce atrage figura mult, abia apoi se uita ba are muschi sau n-are, are ceva in ca sau nu, are caracter sau nu, se imbraca bine sau nu, altfel nu mai conteaza. Nu nega ca stii bine ca asa este.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mosotti):

Muschii sunt ultimul lucru care ar trebui sa-l intereseze, ca-n afara de orgoliul lui, nu impresioneaza nici o fata cu muschii.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Bine, daca figura atrage bine, sa ai un corp fin lucrat, e un atuu bun, nu muschi ca prostii aia de iau steroizi, ca aia n-are treaba.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mosotti):

Muschii nu se vad din camasa sau tricou.
Si apoi, poate sa aiba muschi sa-i iasa din din tricou, daca atunci cand deschide gura spune numai porcarii sau rade ca boul la propriile glume.
Personal prefer un corp inalt, subtire si atletic, nu indesat si musculos.
Pentru mine, unul plin de muschi inseamna unul obsedat de propria-i persoana, un narcist, demn de ocolit.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai da mai, la corpul ala atletic ma refer, ala e un corp lucrat fin si atat.
Ala indesat e ala de care zic eu, care are muschi mari si dizgratiosi.

Lasa ca majoritatea-s okey, nu spun numa porcarii, plus ca multi rau famati au gagici misto si daca sunt prosti bata si nesimtiti, asa ca aia este, depinde cum arati la figura. Dar in general sunt echilibrati baietii si e okey.

| Drimmero a răspuns:

Daca gasesti secretul sa-l insiri aici ca sa vedem toti ce si cum.

| Mosotti a răspuns:

Trebe alta figura! Nu atrage figura, ca aia este proba eliminatorie, nu corpu, nu hainele, nu caracterul, nu inteligenta.
Alea-s doar plusuri si atuu-uri daca figura atrage mult, daca nu, nu mai conteaza, ca dovada ca multi golanei prosti si infecti la caracter, au multe gagici misto chiar fie si pentru sex, dar tot au, asa ca aia este.
Eu nu te mint ca nu te ajuta deloc minciuna. Iar cine spune ca nu e asa, ori te minte ori nu stie despre ce e vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa pregătire cu Loren Loghin- FărăSens Tv, maestru în dating coaching.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu însuți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti mai da la l@ba.

| Bozgi200 a răspuns (pentru anonim_4396):

De o buna bucată de vreme începi sa dai raspunsuri aiurea. Numai sa fie ceva scris sa primești puncte.

| Anonima163333 a răspuns:

Fa sport,spala-te, comporta-te frumos, poarta haine curate, nu neaparat de firma, cam atat.

| Bozgi200 a răspuns:

Sportul, o alimentație sănătoasă, sa fi ingrijit, daca mai ai si o gașcă de prieteni cu care ieși prin oraș sau asa e perfect. Important e sa fi tu însuți.

| Hirol a răspuns:

Te speli