| superboys a întrebat:

Cum sa flirtez cu o fata cu ajutorul frazelor, cuvintlor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu insuti! Iubirea adevarata se naste din sinceritate!

13 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pai ce ma tu pana acum vorbeai prin semne?

| Exilee a răspuns:

Daca te apuci sa citesti opere literare ce prezinta ca tema iubirea.

De curiozitate, inainte vorbeai prin semne?

| Morphines a răspuns:

Prin fraze? laughing Vezi sa nu-ti puna bête-n roate laughing Incearca prin propozitii. Lasa frazele ca-s mai complicatewinking

| L7w7n7d7 a răspuns:

Cu gura?
Cea mai de căcat întrebare văzută azi.
Ce urmează? Cum respir?

| beautifullie a răspuns:

Cum adica cu ajutorul cuvintelor? Flirtul in sinea lui in asta consta

| advzxcxzxc a răspuns:

Daca ai fi un muc m-as scobi mereu in nas sau daca ai fi un deget m-as scobi mereu in nas laughing

| superboys explică (pentru advzxcxzxc):

Daca ai fi hirtie mas sterg cu tine

| 7639781254 a răspuns (pentru advzxcxzxc):

Awwwww, ce romantic...;)

| GiaNina29 a răspuns:

Trebuie doar sa spui ce iti spune inima, fara nici o complexitate sau problema. Nu trebuie sa iti fie rusine de ceea ce simti, incearca sa fi cat mai sincer posibil

| hatakamanusi a răspuns:

Esti ca un salut!
Buna!big grin

| onii1997 a răspuns:

Deci o placi sa inteleg... pai fetele vor de obicei sa auda chestii de genul iti sta bine in blugi aia sau iti sta mai bine cu paraul asa decat nu stiu ce alt fel pe care il poarta zilnic. Apropie-te de ea atat fizic cat si pe plan sentimental adica devino un prieten foarte apropiat pentru ea in care sa poata avea incredere apoi continua in acest fel pana o sa deveniti iubiti(proprie experienta). Dar daca este o fata pe care nu o placi si este ceva gen "fata care se da la toti" ori o lasi in pace ori te bagi cu ea. Lasand gluma la o parte fa-o sa se simta bine lanaga tine, fa-o sa rada

| LuckyDemon a răspuns:

Consulta Dex-ul mai intai.