| DauRaspunsuriBunePeTPU a întrebat:

Cum sa flirtez? Raspunsul cel mai bun primeste FUNDA! X. O. X. O. :* >big grin

Răspuns Câştigător
| Bixu a răspuns:

Deci...mai intai trebuie sa fii sigura daca persoana respectiva te place, si se da si el la tine.Atunci poti trece si uh la actiune. Poti sa le spui prietenelor sa te impinga in el si atunci cand te va impinge uh sa il iei in brate pentru a te sprijini de el,dar sa te dai cu parfum pentru a.l da pe spate sau sa te dai cu luciu, sa iti faci parul, etc.Si la scoala poti sa ii pui un bilet pe banca spunandu.i ca este viata ta, etc, dar sa nu ii scrii sub nici o forma cine esti. Spune.i la sfarsit ca esti un admirator sau altceva.Mai poti sa ii spui ca arata bine, sau ca iti place cum si.a facut parul, etc. Sper ca te.am ajutat.Succes!