| Unbaiattimid2019 a întrebat:

Salutare, ce parere aveti despre Aplicatiile de Dating? (Jaumo,Badoo,Tinder si restul)
Credeti ca sunt sanse sa-mi gasesc acolo viitoarea Iubita? Nu prea am folosit până acum asa ceva,de aceea intreb. Astept răspunsuri, va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ether a răspuns:

Sigur ca exista sanse numai ca depinde foarte mult de tine si online. Marea majoritate care spun ca nu se poate, ca nu are rost, sunt doar persoane care nu au incercat deloc si atunci nici nu pot sa iti dea un sfat in privinta asta, doar sa comenteze pe ceva de care nu stiu. Cei care totusi au incercat si spun ca nu se poate, sunt cei care nu au reusit. Cel mai bine e sa iti creezi profiluri si sa vezi cum merge. Nu prea sunt aplicatii gratuite si daca vrei sa poti interactiona mai mult, va trebui sa platesti, asa ca iti recomand sa te gandesti bine unde platesti pentru ca unele chiar au multe profiluri false. As fi curios care e preferatul tau sau care va fi.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce nu? Mai sunt oameni care s-au gasit asa. Mie nu mi-ar placea in schimb sa zic ca mi-am gasit iubitul pe tinder... De aia n-o sa apelez la aplicatii de genul

| Andreeush a răspuns:

Puține șanse să găsești pe cineva serios pe astfel.de aplicații.
Multi căuta doar aventuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putine sanse, Oricum in mediul online tine totul de aspect/ de imagine si cat de interesant iti e profilul. Ca sa reusesti cat de cat. Dacã esti de la mediocru in jos, putin probabil doar te chinui degeaba.

| croissant a răspuns:

Buna eu am folosit acum un an badoo si pot spune ca mi-am gasit jumatatea. Sunt cu el de un an. Insa sa ai mare grijă cu cine conversezi sunt unii/unele care doar cauta aventuri