| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i spun ca o plac, ca o iubesc. Nu mai pot dupa ea!

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Fata in fata
la telefon
pe mess
prin cineva
bafta!

| fabiola a răspuns:

Asa cum ne-ai spus si noua, simplu! In plus, daruieste si o floare!

| shtephie a răspuns:

Spune-i pur si simplu laughing Ce-i asa greu laughingBaietii astia...oh go on

| Gabitza a răspuns:

Du. te la ea, spune. i si imbrtiseaz. o! Crede.ma, orice fata si.ar dori ca un baiat sa mearga la o fata si sa. i spuna ca o place! Ai curajul sa. i spui! happy succes!

| pitikaaa a răspuns:

Simplu... ii spui in fata...nu astepta pana va fi prea tarziuwinking
Baftahappy!

| OFM a răspuns:

Spune-i cand sunteti singuri ca iti o iubesti la nebunie.

| unacutupeu a răspuns:

Cel mai bine e sa i`o spui fa cumva cheamo undeva cu tine si asteapta sa ramanetzi singuri i spui ce ai de zis si apoi daca vrei sa fiti impreuna... o intrebi si astepti raspunsul ei.
dar incearca cand ii spui ca o iubesti sa nu sari calul.altfel ea va profita de iubirea ta.
succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune`i mah catz place ca doar nu manka oameni ce`i asa greu daca o cunojti binishor ii zici povestind cu ia ii spui daca nu prea o cunosti incerci sa te apropi de ia si dupa aia ''Fii Barbat'' Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa`mi Sga Pwa Site`u Asta ca Nu`i Plac Punctele si ca`i destept el si o facut romana la scoala!

| George129309 a răspuns:

Eu am pus intrebarea astawinking, va multumesc pentru raspunsuri, voi incerca...big grin, eu spun in gandul meu "numai, gata, maine ii spun" dar e "greu" stiti si voi proverbul ala: usor de spus greu de facut. Inca o data va multumesc si sper sa reusescbig grin, totusi NU MAI POT DUPA EA

| Elly_4267 a răspuns:

Pi ar trebui sa o iei intr-un loc mai linistit si ii explici pe bucatzele... Daca nu poti din prima ii faci pe bucatzZele happy

Bafta` :*