| gabi_9319 a întrebat:

Cum sa-i spun iubitei mele ca vreau s-o fac cu ea?
Pls ziceti-mi, dau >funda:

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Nu o face pentru ca eu una ca fata nu suport sa se bata apropo pe tema asta.Suna si urat: Vrei sa o facem? nu ti se pare? Eu zic sa incepi sa creezi atmosfera si sa o iei cu incetul, de la un sarut etc. Apoi asta e si alegerea ei.Nu fii egoist si gandeste-te ca pe langa un corp e si o persoana si ca merita sa astepti. Fetei ii va fi mereu frica de aceea numita^prima data ^si poate ca nu va ceda din prima(sunt putin exceptii). Incercati sa fiti instinctivi.(desigur nu uita prezervativul laughing )

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intai ii propui sa mergi cu ea la tine sau la ea casa sa dormiti dar sa nu fie parintii in casa apoi incerci sa o exciti prin metode mai sexy si daca vezi ca nu zice nimic scoti prezervativul si calare.

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
ii spui ca vrei sa ai o legatura mai stransa cu ea, si ca o doresti si vrei sa faceti dragostehappy.

| marinjmen a răspuns:

Nu trebuie sai zici ei niumic pur si simplu apucate si fa-o cauta un loc ferit sa fiti doar voi doi si incepe prin imbratisari, multe saruturi, simingiieri intre picioare nu-i da jos chiloti dar bagai mina in ei pina dai de o gaura sarut-o pe git si coboara tandru in jos patrundeo cu limba apoi restul vine de la sine dc te iubeste nu te va retine deloc distractie placuta
ps.ai grija cimd bagi degetul sa nu o zgiri sau sai freci clitorisul prea tare el trebuie frecat incet tandru fara sal apesi prea tare

| uǝʞɔıp a răspuns:

Spui: Paaaazeaaaa! si sari pe ea dezbracat... incepi sa dai din fund in fata si in spate(dar ai grija...nu in orice gaura. ex: ureche, nara, etc)

| ederaionela a răspuns:

Depinde cati ani are daca are mai putin de 19 sa nu-i spui doar daca sunteti casatoriti daca are mai mult de 19 pai teasi sfatui sa-i spui al momentul potrivit so chemi acasa la tine si sa-i spui uite cat de mult te iubesc si de aceea as vrea sa facem un pas importatn si ii spui intrebarea supremalaughing mult noroc imi dai te rog fundita?

| LoveAgain a răspuns:

In primul rand depinde cati ani aveti amandoi daca aveti varsta corespunzatoare tongue.O iei cu incetul nu fi direct fii discret! bafta!winking

| laurentiuthebest a răspuns:

Ii zici ca vrei sa o inveti putina anatomie dar mai intai sa faceti putina practica in dormitorlaughing eu asa am facut si a mers

| NUVEIAFLA a răspuns:

O iei cu incetu.