| kidaaзo3 a întrebat:

Cum sa-i spun unu baiat ca il plac? Si daca nu ma place,sau rade, cum sa reactionez, ce sa i spun? happy

11 răspunsuri:
| kidaaзo3 explică:

Stii, ne-am cunoscut la suc cu niste prieteni tongue..si am tot vorbit pe facebook, apoi ne-am intalnit vineri din intamplare si am iesit la o plimbare happy. imi zambea mult da nu prea vorbea, aproape deloc sad. de asta nu stiu ce sa cred, prietenii imi spun sa-i zic ca il plac, si as vreasa fac asta cat mai bine, mai frumos happy

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca esti fata, si o fata trebuie sa-l faca pe baiat sa o placa. Din acest motiv ea trebuie sa fie si frumoasa, si intelinta dar si putin sireata.

| neutrino a răspuns:

Daca baiatul are simtul umorului, nu se va mai opri din ras, si crede-ma, pe buna dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui pur si simplu k nu stii ce crezi tu dar eu te plac...si o spui virtual nu fata in fata daca esti timida
sau daca nu poti sa-i dai de inteles pri nfapte flirtezi cu el ii zambesti de dai de el si te prefaci k n-ai vrut..chesti de genul maruntetongue

| VreauSaRad a răspuns:

Eu chiar credeam ca poate fii ceva intre noi, fii sincera

| CristyMinecraft a răspuns:

Pai daca nu poti sa-i spui trebuie sa faci astfel
trebui sa isi dea seama.
Asa a facut un prieten de-al meu si a reusit
Daca nu te place mai incearca deoarece unele sentimente se schimba
Succes si sper sa aveti accelasi sentimente

| Catecrs a răspuns:

Cunosti baiatul indeajuns? Nu astepta un moment anume, recunoaste'i. Sti vorba "Mai tarziu devine niciodata". In dragoste nu e vorba de demnitate sau rusine, dar ai grija sa baiatul sa nu fie genul care da din casa la baieti. Spune ce simti din inima. Succes.

| FriendsWithBenefits a răspuns:

Poarta o conversatie cu el si vezi cum se comporta fata de tine si asa o sa deduci daca te simpatizeaza sau nu, iar apoi poti sa-i spui direct ceva gen '' hei stii... te plac mult '' si vezi ce reactie are. Daca te refuza te comporti normal si ii spui ca e ok, fara nici o suparare. In ziua de azi trebuie sa fii directa pentru ca altfel pierzi timp degeaba.

| Hype a răspuns:

...pai pur si simplu ar trebui sa ii spui ca il placi, direct, vezi cum reactioneaza si continui

| AllexxLove98 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel si am inceput conversatia asa : " -Pot sa-ti spun ceva, dar nu vreau sa ne strice prietenia.
-Da.
- Mie imi cam place de tine.
a fost putin surprins deoarece eram foarte buni prieteni si nu-ri imagina asa ceva.
Mi-a zis ca ii pare rau ca nu simte acelasi lucru pentru mine..si tot asa
Pana la urma am ramas prieteni. Deci iti spun ca pentru inceput sa ii zici ce simti, pentru ca nu ai de unde sa stii daca simte la fel sau nu. incearca-ti norocul, si vezi ce se va intampla.
( sper ca iti va fi de ajutor)

| Th3D4rkM4n a răspuns:

Pai, ii zici daca e dispus la sex oralrolling on the floorhee hee