| edda a întrebat:

Cum sa ii recastig increderea? i-am gresit o data, vorbind cu altcineva, iar apoi am vrut sa ne despartim, si suntem asa de 2 luni. acum regret enorm de mult tot ce am facut, mi-am dat seama cat il iubesc, si ca fara el nu pot, insa acum el deja are pe altcineva, am vorbit si i am spus ca vreau sa ne impacam, si mi-a spus ca si el isi doreste asta, doar ca nu mai are incredre in mine, si ca ii este frica ca se va repeta.ce sa mai fac sa ma creada, ca il iubesc si ca imi doresc din toata inima sa fim doar noi doi, pentru tot restul vietii.

1 răspuns:
| SilK321 a răspuns:

Pai ca sa ii castigi increderea intai trebuie sa o castigi ca prieten, apoi daca el vede ca poate avea incredere in tine ca prieten se va mai gandi si poate se va intoarce la tine. Succes happy