| ~ вα∂ вσу ~ a întrebat:

Cum sa ii spun ca o plac?
eu sunt cam timid dar cateodata pot fi si altfel. ea la fel

Răspuns Câştigător
| Kristina95 a răspuns:

Pai cred ca cel mai bine ar fi sa vezi daca si ea simte ceva pentru tine inainte sa-i spui. pentru ca daca nu e reciproc ai putea sa pari ridicol in fata ei. si daca are prieten nu are rost sa-i mai spui pentru ca ai risca sa te pui intr-o situatie foarte neplacuta.

Daca totusi nu are prieten, inceraca sa-i dai de inteles ca o placi.nu stiu...sa-i zambesti de fiecare data cand o vezi...sau la sfarsitul sms-ului sa spui ceva de genul "te pup:*" si sa vezi ce reactie are.

Parerea mea de fatahappy

1 răspuns:
| LLO a răspuns:

Inainte afla cat mai multe despre ea, daca are prieten daca ii place de cineva, apoi intra cat mai mult in vb cu ea apropiete de ea.