| Melinaaaa a întrebat:

Cum sa il exicit pe prietenul meu fara sa ii fac sex oral adica asa de mult sa il excit ca sa sara pe mine >:". Spuneti. mi si mie dau funda love struck

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu exista femeie care sa nu stie ce sa faca, decat daca e frigida.
Esti urmasa Evei sau nu? Descurca-te!

| MMihai a răspuns:

Dar ești pregătită pentru o sarcină la vârsta ta? Vezi să nu te joci cu focul și să te și frigi! Dacă tot ai cap, la ce dracu, să ai și minte în el!

| lplostonyou a răspuns:

Il inviti la un suc si ii introduci doua-trei picaturi de cantaridă in racoritoare, sa vezi dupa 10-15min ce sare pe tine, numa vezi sa nu te doboare la pamanthappy

| DeeaBlondiii a răspuns:

Priveste-l provocatorsmug...nu stiuthinking nu practic chestii de genulaughing

| LeuTz a răspuns:

Bai sincer ce ceri tu e practic imposibil. Adica tu vrei sa stati departati unu de altu si el sa faca saritura leului pe tine.Nu il exciti neaparat daca ii faci sex oral, mai sunt si alte zone erogene foarte bune gen spate, gat, ureche. Imbraca-te mai provocator.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Invital ca tine akas...si iesi d la dus.si sa iti cada asa prosopul.si dupa aia sa faceti dus impreunalaughingsmugsmug

| liviu89 a răspuns:

Lap dance :->

| xXx_6966 a răspuns:

Danseaza strepteas in fata lui.

| szergiu a răspuns:

Te pui la el in brate si dai din fund smug

| BoBBy a răspuns:

Spune-i Scufita Rosiewinking

| Alëxąndŕą a răspuns:

Leagal de scaun, fa striptis baga muzica aia de striptis, si o sa sara pe tine ca nu te poate atinge sarutal pe gat, la lobul urechi etc

| MikyyLOL a răspuns:

Imbracate provocator alintal daca vrei mangaie-i penisul vorbele mierloase plictisesc de obicei baieti decei dai un sarut francez lung...

| ana maria a răspuns:

Saruta-l fierbinte, sopteste-i ceva incitant la ureche, chestii de genul acesta

| bogdanalexx18 a răspuns:

Alexaaandraaa...vb din filmele cu tom si jerry?

| Gabryel998 a răspuns:

I-ati o fusta mini si apleaca-te in fata lui, dar daca e rusinos n-o sa sara pe tine din prima trebuie sa dai si tu semne ca esti in calduriwinking rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il mangai pe spate, majoritatea se excita.
Ii saruti gatul usor, ii sugi lobul urechii bla bla bla chatterbox.