| tbxdna a întrebat:

Cum procedez ca sa'l fac pe iubitul meu sa ma iubeasca?

Răspuns Câştigător
| NoOneKnow a răspuns:

Nu poti obliga pe nimeni sa te iubeasca, el trebuie sa se simta atras de tine. Trebuie sa il faci sa simta ca esti unica.
Unii baieti prefera fetele copilaroase si jucause, altii prefera pitipoancele, altii prefera fetele calme linistite si la locul lor. Incearca sa iti dai seama ce vrea el, dar sa nu devii o marioneta care incearca sa-i faca lui pe plac.

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu exista procedura pentru asa ceva; te iubeste ca vrea el asta in mod constient, sau nu.

| al3x955 a răspuns:

laughing)))
Nu cauta pe internet ca nu ai sa gasesti laughing)))

| fockewulf a răspuns:

laughing)))
Este iubitul tau fara sa te iubeasca?
Sau el nici nu stie ca e iubitul tau? laughing))