| Doyouloveme44 a întrebat:

Cum îmi pot face iubitul să iubească pisicile?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face pe nimeni sa iubeasca ceva, ce uraste. Trebuie doar sa-ti feresti pisica de el, ca sa nu o loveasca sau sa o omoare, cand nu esti tu in preajma.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici al meu nu le suportă și eu am una și nu-mi bat capu. e dreptu lui să aleagă ce-i place și ce nu, nu văd de ce l-ai schimba.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Adry05):

Poate are deja pisica. Tu ai si nu suporta pisica la tine in casa?

| Adry05 a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu am la părinți și mereu se plânge de ea când mai vine în vizită laughing da și el când stătea la părinți a avut mama lui ani întregi, deci a stat și cu pisică în casă destul deși nu le suportă. în prezent nu ne-am lua pisică că nici eu nu-mi doresc că nu am timp pentru ea

| Sofer a răspuns:

Nu mai să o mângâie și sa înceapă sa toarcă. Clar te îndrăgostești de pisica.

| Eduard619 a răspuns:

Ia ti tu un câine, e pentru binele tuturor.

Răspuns utilizator avertizat
| Cksihja a răspuns:

Nu poți sacrifică de la tine.

| pennymendez a răspuns:

Un animal de companie ofera dragoste, sa zic asa. E un mic ghemotoc de blana care iti ofera dragoste si iti aduce fericire. E ca un bebelus, la fel de dragut, dar ingrijirea pisicii e mai usoara(din punctul meu de vedere) Pisicile sunt adorabile si te poti juca cu ele. Chiar iti fac ziua mai frumoasa doar tinand una in brate.winking Incearca sa ii zici asta. Succes! happy