| adina_6125 a întrebat:

Cum sa il sarut pe prietenul meu? e cel mai rusinos si timid baiat pe care l-am cunoscut in toata viata mea. tin f mult la el si stiu ca si el la mine dar vreau sa ma sarute. a durat 3 saptamani sa ma pupe pe obraz si acum nu stiu cum sa fac sa trecem mai departe.nu vreau sa mai astept.toata lumea ii spune sa se poarte mai frumos cu mine si tot nu se intampla nimic.deci va rog datim idei cum sa il sarut.adica cand si ma rog cu detalii.mersi.FUNDITA

4 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Spune-i ca il iubesti foarte mult si intreaba-l daca si el da, daca va raspunde da atunci spune-i sa-ti demonstreze fizic nu doar moral, spune-i ca nu trebuie sa se rusineze ca totul este din viata si el nu este primul care asa se comporta. Spune-i ca cu viata inainte va vedea si va simti foarte multe lucruri noi.Asa ca vorbeste cu el.Mult succes happy

| Achilles_1666 a răspuns:

Pai daca nu vrei sa mai astepti, fa tu primul pas, ia-l la o plimbare intr-un loc mai retras, maseazal cu mainile pe spate, chestii de genul asta, si apoi incearca sa-l pupi pe gat si sa mergi treptat spre buze, incet ca sa-si dea si el seama si sa fie pregatit. ceva de genul ar trebui, cred.

| Mihai_6580 a răspuns:

Pai incearca totusi intr-un moment cand te duce seara aksa sau cand veniti de la o intalnire etc. dar sa incercati sa fiti singuri si u sa faci primi pasi ca dupa totul vine de la sinehappy pls funditabig grin

| Gyya_1619 a răspuns:

Sfatul lui mihai este unul bun.Dar incerca sa il seduci, sa il exciti astfel incat sa il faci sa nu se poata abtine.Incearca sa vezi, iar apoi spun'ne cum ti'a merswinking