| adina_6125 a întrebat:

Cum sa il sarut pe prietenul meu? e cel mai rusinos si timid baiat pe care l-am cunoscut in toata viata mea. tin f mult la el si stiu ca si el la mine dar vreau sa ma sarute. a durat 3 saptamani sa ma pupe pe obraz si acum nu stiu cum sa fac sa trecem mai departe.nu vreau sa mai astept.toata lumea ii spune sa se poarte mai frumos cu mine si tot nu se intampla nimic.deci va rog datim idei cum sa il sarut.adica cand si ma rog cu detalii.mersi.FUNDITA

PS:maine mergem la un film care e si comedie si de dragoste dar mergem eu, el, prietena mea cea mai buna si un coleg de-al meu dar ne intalnim si la scoala unde profesori nu ne vad pentru ca ei merg prin alta pare si noi ne intalnim unde nu este nici un prof

3 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Nu incerca asta intr'un loc /moment romantic pentru ca se va intimida.inearca sa glumesti cu el, sa fie in largul lui, sa luati la inceput ca pe o gluma sau un jocwinking

| Johnny_3797 a răspuns:

Cum si am vorbit, vorbeste cu el si spune-i ca sa-ti demonstreze acest moment la scoala este cel mai bun de demonstra, spune-i ca nu-i nimic rau totul e ok si se poate ca tu prima se incepi.Fa tu primul paswinking Succese

| ionutz4u92 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si fa tu pasul daca el este mai timid. Ducetiva intr-un loc mai intim (cel putin undeva unde sa fiti singuri si sa fiti siguri ca nu va veni nimeni acolo) si incearca sa il saruti tu. Poate ca este mai timid de fata cu alte persoane.