| Angel1995 a întrebat:

Cum sa imi aflu codul PUK? Am orange si sunt pe cartela.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii (consultant)si da-i codul scris pe cartela.De la alt telefon.

| DiduuuBăă a răspuns:

Formeaza *100# de pe un alt telefon si vezi ca acolo ai mai multe ramuri si intri pe ramura 7 si dupa aia ramura 9...sh de acolo mai trebuie doar sa iti scrii numarul de telbig grinbig grin
Sper k ai intelesbig grin

| DiduuuBăă a răspuns:

Formezi *100# de pe un alt telefon si acolo ai mai multe ramuri. Intri pe ramura 7 Si dupa aia pe ramura 9big grin.iar de acolo mai trebuie sa iti scrii nr de telefon si asa vei afla PUK-ulbig grin
Sper ca ai intelesbig grin