| Anonimanonimanonim123 a întrebat:

Cum sa imi dau seama daca sunt homosexual? adica simt ceva pentru un baiat dar nu stiu daca e ceva iubire. Va rog ajutati-ma.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Simplu ce simti cand vezi un barbat frumos dezbracat, se ridica ceva?

| Anonimanonimanonim123 explică (pentru RAY):

Nu neapărat dezbrăcat

| seth2016 a răspuns:

Parca ti-am mai explicat o data. Esti gay atunci cand te poti indragosti si poti face sex numai cu persoane de acelasi sex si te accepti asa cum esti.

Daca te indragostesti si poti face sex atat cu persoane de acelasi sex cat si cu persoane de sex opus si te accepti asa cum esti, se cheama ca esti bisexual.

Altfel nu esti nici gay nici bi.

Esti indragostit atunci cand nu iti poti scoate persoana iubita din cap. Starea este una euforica. Nu mai ai pofta de mancare. E posibil ca din cauza euforiei sa ai si probleme la adormire si un somn mai putin relaxant. Te trezesti dimineata mai fericit ca oricand. Ai multa energie. Pot apare fluturi in stomac daca esti mai anxios. Visezi cu ochii deschisi.

| Anonimanonimanonim123 explică (pentru seth2016):

Chiar asta mi se intampla

| SG1995 a răspuns (pentru Anonimanonimanonim123):

Ai mai simtit asta pentru fete?

| Anonimanonimanonim123 explică (pentru SG1995):

Nu, doar iubire atât, dar pentru băiatul ăsta e altceva sunt sigur

| SG1995 a răspuns (pentru Anonimanonimanonim123):

Adica cand e vorba de femei te exciti, dar n-ai mai fost indragostit pana acuma...interesant! Deci daca sexual te atrag si femeiile automat pe viitor exista sansa sa te indragostesti de una, iar daca nu te atrag deloc esti gay. Deci te atrag femeiile? Ai vreo preferinta, gen culoarea ochiilor, a parului s pieli, dar in cazul barbatiilor ai preferinte? In general ai mai avut iubite/ iubiti?

| Anonimanonimanonim123 explică (pentru SG1995):

N am preferințe dar mai mult îmi plac băieții cute adica ii consider adorabili, pe fete nu

| SG1995 a răspuns (pentru Anonimanonimanonim123):

Deci nu esti atras de fata, in cazul asta esti gay.

| NadarraXD a răspuns:

Haaai, frateee... vreau si eu un amic gay macar o singura data, de unde veniti, ma? Din Narnia?! ca eu nu gasesc

| Anonimanonimanonim123 explică (pentru NadarraXD):

Eu inca sunt, putem fi amici

| NadarraXD a răspuns (pentru Anonimanonimanonim123):

Hai privat

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Probabil esti si tu curios cum ar fi daca ti-ai trage-o cu unu.
Sau probabil nu si chiar esti