| TsukikoChan a întrebat:

Ajutati-ma! cum sa ii spun unui baiat ce simt?(funda)

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Ii arati prin gesturi mai bine, nu prin vorbe

5 răspunsuri:
| irrumator30 a răspuns:

Simplu. Il intrebi intr-o doara, ce program are intr-o anume zi. Pana in ziua respectiva tu iti pregatesti un speech (scrii idei principale cu liniuta, pe o foaie) si mergeti la o plimbare si spune-i speechu... Ia tu initiativa, daca el nu simte nimic din semnalele ce ii le dai. q.e.d.

| ExtraBass a răspuns:

Cu tupeu si cu gura ii spui happy

| TsukikoChan explică:

Mersi sunt sfaturi bune.:

| s4nto a răspuns:

Uite de multe ori cel mai bun lucru care ol poti face, este sa te duci direct la el. Daca stai asa si te macini oare e bine sa ma duc la el? oare ma accepta?, crede-ma nu este un lucru bun asa ca mergi la el si spune-i ce simti nu pierzi nimic, este mai bine de cat sa stai asa.(funda)?

| OXI023 a răspuns:

Pai daca eu spui tu ca simti ceva pentru el.o sa inceapa sasi cam bata joc de tine, asa ca nu-i zice nimic si lasa-l sa vaada el asta.sau du-te la el ia-l de gat si i spui in fata ce simti cu adevarat si i mai tragi si un pumn sa nu te tradeze rolling on the floor glumesc cu ultima parte cu pumnu. bafta