| annemaryevanessa a întrebat:

Cum sa imi dau seama daca un baiat ma place. i-am zis acum 2 saptamani ca imi place de el si nu a zis nimic ci am discutat in continuare lucruri banale ne-am cunoscut mai bine. Dar chestia cea mai ciudata e ca el a facut rost de id meu si de nr de tel. deci s-a interesat in legatura cu mine. Va rog ajutati-ma big grin happy straight face

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Fi foarte directa, scurt si la obiect, asa vei stii daca ai timp de pierdut sa nuwinking Spui ca il ai in lista de messenger, pai simplu, pune-ti un status intrebare (despre dragoste) care necesita raspuns tongue si daca iti raspunde norocul tau treci la atac big grin

Bafta

1 răspuns:
| oanny91 a răspuns:

Pai tocmai ti-ai dat singurica seama ca te place