| ALEXANDRAluci1996 a întrebat:

Buna,intrebare pentru baieti, cum as putea sa-l excit la maxim pe prietenul meu? Fara sa fac sex oral, si va rog fara prostii. FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| EmaTanase a răspuns:

Pai zonele excitabile la baieti ar fi asa : Fesele, spatele. Cel mai bine ar fi sa-l saruti pe spate de sus pana jos dar culimba ma refer, ASTA i-ar da un fior si sincer se excita, saruta-l pe gat si atinge-i penisul cu mana, mangaie-l daca tot nu vrei sa faci sex oral. Si daca ajungi si prin zona buricului poti sa-l lingi in zona aia sub forma de cerculete sau valuri il v-a excita maxim! Si... nu stiu ce mai pot sa zic suge-i sfarcurile, saruta-l pasional si dezbraca-l chiar tu i se va parea excitant. Asteapta-l in pat in chiloti fara sutien si asta il va excita! Funda?

| Phoenix231 a răspuns (pentru EmaTanase):

Nu prea cred ca ar trebui sa se duca chiar atat de departe poate sare ala la violrolling on the floor. nu crezi ca e cam multbig grin...
Eu daca as si fost deja nu ma mai puteam abtine din asa ceva si cred ca deja. treceam la fapte serioase...

| ALEXANDRAluci1996 explică (pentru Phoenix231):

Poi asta e si ideea, mai intai il excit bine si dupa la treaba, ca nu are rost sa-l excit si dupa sa-l laswinking

| ALEXANDRAluci1996 explică (pentru EmaTanase):

Merci:*

| Phoenix231 a răspuns (pentru ALEXANDRAluci1996):

A pai de ce nu zici asa fato ca vrei direct la actiune...
Atunci Incepe cu un sarut senzual si incepe cu niste mangaieli pe penis daca faci asta e tot ce trebuie sa faci... daca faci asta deja isi da seama ca ai chef de actiunetongueP... Acu doar sa nu dai tu cu curu in balta si sa cedezitongue

| ALEXANDRAluci1996 explică (pentru Phoenix231):

hee heepai ce credeai? Nu rezista nici el dar nici eutongue...merci de sfathappy

| lolly a răspuns (pentru EmaTanase):

Draga mea fata are 14-15 ani!straight face

| Phoenix231 a răspuns (pentru ALEXANDRAluci1996):

Baga mare nu este nimic greu cu un baiat... Si daca nu reusesti spor la treaba cu altutonguePtongueP.

| EmaTanase a răspuns (pentru lolly):

Scuze ca iti zic dar a cerut un sfat happy Si eu daca tot stiam ce trebuie sa faca i-am dat un sfat! Nu a specificat varsta etc.

| lolly a răspuns (pentru EmaTanase):

Numele nu exprima nimic 1996.tongue

| ALEXANDRAluci1996 explică (pentru lolly):

Observ ca nu prea esti buna la matematica:p trebuie sa implinesc 17:d eu am cerut un sfat, iar ema mi l-a dat, daca tu nu aveai ce raspunde la intrebarea mea nu trebuia sa mai comenteziwinking

| EmaTanase a răspuns (pentru lolly):

Pai sincer i-am dat un sfat domnisoarei si vad ca am ajutat-o si face 17 ani nu 15 happy

| ALEXANDRAluci1996 explică (pentru EmaTanase):

Dahappymai ajuta, multumesc:*

| EmaTanase a răspuns (pentru ALEXANDRAluci1996):

Nu ai pentru ce a fost placerea mea!

20 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Poi atinge-l in zonele unde ii place lui!

| leftside a răspuns:

Baga 10 flotari! laughing

| Eudecateu90 a răspuns:

Masturbeaza-te in fata lui!

| ALEXANDRAluci1996 explică (pentru Eudecateu90):

Nu prea cred ca asta e solutia. Daca esti baiat si te exciti din atat atunci e gravlaughing, dar merci ca ai avut bunavointa sa-mi raspunzi la intrebarehappy

| bluestar23 a răspuns (pentru ALEXANDRAluci1996):

Scuze ca te contrazic, dar baietii se excita foarte tare cand vad cum se masturbeaza o fata, nu e nimic "grav" in asta happy.

| addarebela a răspuns:

Sa ruta'l dupa ureche, pe gat, asta cand esti peste el (preludiu), saruta'l pe spate, atinge'i penisul usor (mangaiel mai exact). Si daca nici asta nu merge faceti un 69 (treci peste toata greata si alea, alea) si vei reusi... Na un sfat de la o fata...

| ALEXANDRAluci1996 explică (pentru addarebela):

laughingpoate merge fara 69 ca nu vreau sa incerc.Merci de raspuns:*