| Mikutza97 a întrebat:

Cum sa imi fac fostul iubit sa egrete ca ma pierdut?

era o relatie mai cmplicata intre mine si el, asa ca ne-am decis sa ne despartim. va rog dati-mi niste sfarturi bune!

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai oftica-l si tu un pic! Arata-i ca nu iti mai pasa de el, fi total indiferenta.Si fa-ti alt prieten! Sti parca e o melodie Pana nu pierzi pe cineva, nu ai cum sa ii simti lipsa! Deci doar asa iti va da seama ce a pierdut!:*:*

| Bibbi1507 a răspuns:

Gaseste.ti pe altcineva si saruta.l pe acel cineva in fata fostului. O sa fie tare gelos sau cand treci pe alnga el, arata.i multa indiferenta ca sa vada ce a pierdut, zambeste, fi activa ca sa nu vada ca suferi [ daca este cazul ]. FUNDA?big grin

| alicebella a răspuns:

Pai de fiecare data cand sa te vada ar trebui swa ramana cu gura cascata. date mai bine pe langa el ...fii mereu aranjata si un pic de tot fitoasa mereu vesela si...cam asa o sa te regrete stiu din experienta personalawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei sa il faci sa regrete? Pentru ce vrei sa te razbuni? A fost, s-a terminat, mergi mai departe. Nu trebuie sa stai sa te judeci cu trecutul.
Ce sfaturi bune ti-ai dori sa primesti la o astfel de intrebare?
Mai bine vezi-ti de scoala ( eventual reia lectiile le limba romana). Pentru cei 14-15 ani ai tai e suficient atat.