| WeAreSmart a întrebat:

Cum sa imi provoc iubita? Avem 3 luni de relatie si cand e linga mine ma excita foarte tare dar se teme de atingeri mai intime, de exemplu nu ma lasa sa-i ridic tricoul, sa o ating in locurile acoperite de haine sad Sunt mult mai pervers decat ea si vreau multe chestii "vulgare". Saruturile devin plictisitoare uneori. Mi se strica dispozitia cand refuza s-o ating si nu mai am chef de nimic sad

Răspuns Câştigător
| CreaţaWsz a răspuns:

Sigur e virgina, nu o forta. Pana la urma o sa vrea si ea.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar ca o vrei doar pentru sex.Pentru asta sunt alt gen de fete.Inseamna ca e virgina si ii este teama de anumite lucruri.Las-o usor ca pica singura.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate incearca sa ii dai ceva de baut inainte sa incepi cu atingerile, bautura o va degaja si ameti si va coopera mai bine. daca nici asa nu merge, ii dai papucii si iti cauti alta mai deschisa la minte, e pacat sa iti pierzi timpul cu instabile emotional esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri