| qpDarkhot a întrebat:

Intr-o relatie de 4 luni, e normal sa apara atingeri sau saruturi mai intime?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

E normal daca ele constituie o placere pentru ambii parteneri, daca ambii se simt confortabil facand asta.
Nu e tarziu deloc. Doar voi decideti cand e momentul potrivit.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ati rezistat atat?

| ιυвιтα a răspuns:

Da, e normal! Dar te-as ruga sa iti spui și vârsta, nu de alta, dar cineva ti-a spus ca e deja târziu și nu are de unde sa știe dacă ai 12 ani sau 18 ani.Intelegi?

| Prezidentul a răspuns:

Da? Chiar si intr-o luna!

| mentholinks a răspuns:

Iti pui sperante desarte in timp.

Răspuns utilizator avertizat
| SuckTheGod a răspuns:

E cam tarziu dar e bine si asa.

| cameleonu05 a răspuns:

Cum ati rezistat 4 luni happy

| Mihaelagirl a răspuns:

Da, este normal.

| StephanieS a răspuns:

Normal! Mai ales daca sunteti majori!