| MadaMadalina1234 a întrebat:

Hei, TPU! Am 15 ani iar eu si iubitul meu nu mai rezistam si vrem sa ne incepem amandoi viata sexuala. Saruturile noastre au evoluat foarte mult de-a lungul anului, s-a ajuns si la atingeri in locurile intime si asta ma excita teribil.
Poate suna ciudat si anormal la o varsta asa de frageda sa incep sa o fac cu iubitul meu sau ceva, dar simt cum nu ma mai pot stapani si el nici atat.
Mi-a zis ca oricand ma pot razgandi in ceea ce priveste problema asta si ca el mai poate astepta, nu-i problema, deci nu ma simt obligata in vreun fel.
As face-o, doar ca am anumite retineri fiindca desi o vom face protejat am vazut anumite cazuri, chiar si pe TPU, unde fetele pot ramane insarcinate chiar si cu prezervativ din anumite accidente. Mi-e foarte frica sa nu ma trezesc cu burta la gura, asta e tot, ca in rest chiar ma simt pregatita.
Imi puteti spune cum ar trebui sa o facem prima data, la ce sa fim atenti etc? Cat mai multe sfaturi.
p.s.: Fara bataie de joc! Daca ai ceva rau de zis, mai bine iesi de la intrebarea mea.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai erzistati la 15 ani?
Mai multe dusuri reci si va trece!
La varsta asta, nici creier dezvoltata nu prea aveti, nici organe reproducatoare finalizate macar. Ce va manaca in dos sa faceti copii, cand voi insiva suteti copii?
Cred ca ar trebui sa targem un semnal de alrma asupra parintilor vostrii, sa va supravegheze, ca aici nu-i vroba de bataie de joc, este vorba de inconstienta unui copil, care se joaca cu viata altui copil.

| mihai69 a răspuns:

De ce nu faceți voi un an, doi, doar peting? Între timp o să vă prindeți și singuri ce și cum se face.

| Nemessys a răspuns:

Daca tot ai atat de mult chef, exista masturbare, e gratis, o poti face oricand si nu exista riscul de a ramane insarcinata.

Anyway, daca tot vrei atat de mult si sa nu existe riscul de a ramane insarcinata, prietenul tau poate sa-si puna 2 prezervative, nu unul happy si la sfarsit bineinteles sa-si dea drumul afara. Iar dupa aia, ca sa vedeti daca s-au spart sau nu, va puteti duce la baie, si ii umpleti cu apa. Asa iti poti da seama mult mai usor pentru ca daca s-ar sparge, ar iesi apa prin acel loc happy. Totusi, o fata nu ramane chiar atat de usor insarcinata, ceea ce ai vazut tu pe TPU sunt accidente din cauza ca au fost ei neatenti. Iar ca sa fii si mai sigura, poti sa o faci in perioada,, aia". Sincer nu ma prea ma pricep la mentruatie dar stii ca exista o perioada in care o femeie daca face sex nu poate sa ramana insarcinata happy. GL & HF!

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Nemessys):

Unde ai auzit-o tu pe asta că mai bine se pun două prezervative? Prin frecare se pot rupe unul de altul. Mai bine numai unul. Sau şi mai bine anticoncepţionale,

| Nemessys a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Am vazut aici pe site si chiar mi se parea o idee cat de cat buna. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| 8andrei a răspuns:

Sugestia mea ar fi urmatoarea:

Cand sunteti in extaz si inca nu vrei sa iti deschida viitorul, ii iei _)_ in gura, il storci si pe urma il pui si tu sa iti dea limbute la savarina. Meanwhile te freci pe clit si ii dai frisca pe botic prietenului. Parerea mea este sa iti deschizi viitorul cu cineva mai in varsta deoarece copilariile trec si vor aparea regretele.
Va mai puteti lucra si manual. Tu il labesti si el degetelul. Sunt N modalitati de a ne satisface placerile...
Nu este un raspuns in bataie de joc.

Funda daca te-a asezat intrebarea.
Succes!

| Diana12222 a răspuns:

Daca esti pregatita pentru asta nu are ce sa te opreasca doar sa ai grija la o singura problema când iubitul tau simte ca trebuie sa isi de-a drumul o scoate si atat deci de el depinde asta cat poate sa tina si sa nu faca vreo greseala in rest stai linistita ca dupa iti faci un dus si esti ca noua