| babaw2 a întrebat:

Salut tuturor. Am aproape 17 ani si iubita mea 16ani. Avem o relatie de 1 luna de zile. As avea 2 intrebari:
1. De ce ii place sa ma faca gelos(adica vorbind de alti baieti insa ea pe mine ma iubeste)?
2.Cand mai apucam ne mai excitam 1 pe altul (insa eu ca baiat ma gandesc sa nu-si inceapa viata sexuala fiindca isi strica tineretea) insa niciodata nu am pus mana in locuri intime(nici eu nici ea)...de ce ma tot excita?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa sunt fetele, le plac baietii "curati"!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Majoritatea fetelor fac aceasta prostie, chiar cu riscul de a pierde partenerul, crede ca daca il face gelos o va iubii mai mult, afla ca unii baieti sunt orgoliosi din calea afara si nu multe au fost cele care au facut ce face a ta mandra si s-au trezit cu un sut in cur
2. Aici nu prea inteleg, de ce te excita atingerile ei sau de ce ea continua sa te atinga stiind ca te excita? Daca nu vreti sa va incepeti viata sexuala( e foarte bine) exista destule jocuri erotice prin care va puteti "calma" pornirile salbatice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.din nesiguranta( die vrea sa se asigure ca o iubesti, fie doar se joaca cu tine)
2.ptr ca asa se simte apeciata, ii place sa se joace cu tine, sau poate vrea mai mult.
Mai corect pentru tine ar fi sa o intrebi personal.

| BlackOldSun a răspuns:

1- femeile testeaza barbatul sa vada esti un fraier un catelandru si te poate manipula emotional
2-barbatii se excita mai usor vizual decat o femeie, mai ales la atingeri sarut etc