| anonim_3797 a întrebat:

Cum imi setez la Facebook sa mi se vada profilul si de cei ce nu imi sunt prieteni... adica sa li se vada Aprecierile, de unde sunt, sex, citatele preferate si d'astea...
Tot ce vreau e sa nu imi aiba acces decat prietenii la poza de profil si toate pozele. mnustiu ce am facut iar acum ca persoana necunoscuta nu are acces la nici o informatie despre mine.

Cel mai de ajutor funda.

3 răspunsuri:
| blondyna9o a răspuns:

Mergi la setari de confidentialitate si la toate alea de acolo setezi sa vada Doar Prietenii...

| anonim_3797 explică (pentru blondyna9o):

Am facut asta si tot nu imi arata. dexemplu unele le am facute pe Public si mi le vad doar prieteni.

| blondyna9o a răspuns:

Nu are cum... delogheaza-te si logheaza-te iar. Intreaba mai multi prieteni sa vezi, sau scoate un prieten bun din lista de prieteni si spune-i sa se uite la profilul tau sa vada cum apare. Nu stiu altfel cum ai putea sa modifici happy Bafta