| Derpp a întrebat:

Cum sa incep...am vorbit cu o fata timp de o saptamana. Glume etc chestii trestii big grin Dupa un timp mi-a spus ca nu mai are sms-uri. Am zis ok.o sunam eu vorbeam. apoi brusc nu mai imi raspunde..si am tot insistat, nimic! Dupa O vreme imi da mesaj si imi spune ca am pus-o intr-o situatie delicata si nu a stiut cum sa reactioneze. Ce inseamna asta? Am vreo sansa cu ea?laughing)

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu, deja s-a plictisit.

6 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Fetita ta era intre mai multi Pretendenti si cred ca incepuse sa se vada asta.Asa ca fie a renuntat ca sa nu aiba Probleme fie ai ei au aflat si i-au Interzis asta daca are niste parinti mai Atenti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se masturba cu telefonul era pe vibrati ai sunat-o si l-a scapat. Situatia delicata : raspund sau continui? Si a trait fericita pana a ramas fara baterie.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Probabil ca o stresezi prea mult, habar n-am...

| Roxanna112345 a răspuns:

Pai, eu zic ca ori s-a plictisit ori chiar ai pus-o in nu stiu-ce situatie laughing Doar ca nu prea vad care ar putea fi aceea. Poate are probleme cu parintii sau pur si simplu vrea sa te faca s-o cauti mai mult si s-o plai pentru ca unele fete au impresia ca daca ignora total un baiat, acesta va umbla dupa ele mult mai mult laughing DEci ori e o "tactica" pentru a te avea, ori s-a plictisitori exista varianta sa aiba ceva probleme.Eu zic sa mai incerci caci e posibil sa ai sanse mari la ea! Succes! :*

| StefanAndrei99 a răspuns:

Pune-eu frate rolling on the floor)
Nu stiu...asa am patit si eu cu o FUFA laughing
Nu mai are sms si vorbeste cu alt CARNAT

| Derpp explică:

laughing)) buna asta cu orgasmu