| Maly_8260 a întrebat:

Este un baiat l mine in clasa de care imi place, si ma inteleg foarte bine cu el dar nu stiu sigur daca ma place ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| dedfgv a răspuns:

Sa incerci sa intri in vorba cu el...sau ai putea sai intrebi pe prieteni lui(ei ar trebui sa stie)

sau
varianta directa(acum depinde cat tupeu ai)
il intrebi in fata ce crede despre tine
dar iti zic primele doua variante sunt mlta mai ok

bafta:*

3 răspunsuri:
| sudy a răspuns:

Incearca sa-i afli nr d telefon sa vb cu el sa va gasiti multe lucruri in comun dar nu e asta cel mai important, incearca sa fi cea mai buna prietena sa ti secrete sa vb cu prietenii lui asta numai daca iti place si tie d el! bafta

| doom25 a răspuns:

Sai spui ca iti pace de el si ca ai vrea sa fii impreuna cu el,winking

| onutzzza_9259 a răspuns:

Sa pui pe o colega cu care te intele bine sal intrbepe despre tine si ea sati suna ce zice el.