| Monylove a întrebat:

Cum sa intru in discutie cu un baiat pe care il plac? Nu suntem in acelasi scoala nu am id-ul lui dar nici daca l-as avea nu m-as baga cu el in seama pe retele de socializare deoarece niciodata nu mi-a placut sa fac cunostiinta pe mess sau alte retele de socializare. Mi-ar fi jena sa fac rost de numarul lui sau sa-l sun. Mie imi place sa vorbesc fata-n fata.
Ce sa-i zic? Sunt mai timida deoarece odata "m-am ars prea tare".

Va rog sa ma ajutaticrying!:*

1 răspuns:
| GhostRiderr a răspuns:

Pai gaseste un subiect de discutie cand te intalnesti cuel si va discuta cu tine doar dca si ela er sentimente pentru tine