| aisaa a întrebat:

Cum sa imi excit iubitul cum sa il innebunesc si mai rau si mai rau de fiecare data cand ne vedem sa il innebunesc in asa fel incat sa isi doreasca sa fiu nevasta lui cat mai repede

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Te imbraci sexy si te dai la el, si cand el da la tine tu il eviti dar nu in sensul ma doare capu sau ceva asa sa ii arati ca nu te poate avea cand vrea el. Asa te va dori mai mult si cand vei fi dispusa el va stii ca nu poate sa rateze ocazia. Daca ii dai toata atentia, ii arati toate calitatile tale se va plictisi, trebuie sa il suprinzi mereu cu ceva, niciodata sa nu il lasi sa afle totul despre tine dintr-o data, lasa-l sa te descopere treptat.

19 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

rolling on the floor))
"Intră cu totu-n mine, iubire! Fă-mă să zgârii tavanul!"
"Dar înainte de asta, îngeraș... vrei să fii soția mea?"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nevasta lui rolling on the floor.

scenarille posibile sunt urmatoarele

-il exciti fara sa faci sex cu el si incepe sa te preseze continuu, daca il refuzi va despartiti.
-il exciti fara sa faci sex si se duce la alta sa il satisfaca
-ajunge un *** cronic.

| Azµre a răspuns:

Îl atingi, îl săruți... cum crezi?

| h3r a răspuns:

| Incepator01 a răspuns (pentru h3r):

Exact la asta m-am gandit si eu cand am citit intrebarea.

| h3r a răspuns (pentru Incepator01):

Mariaj...fericit.

| Incepator01 a răspuns (pentru h3r):

Eu nu il vad ca pe un mariaj. O vad ca pe o obsedata fata de un biet baiat, care vrea sa se marite cu el, sa traiasca fericiti pana la adanci batraneti, sa faca o satra de puradei, sa-si ia un hamster pe nume Rufus. Si mai continua ea.

| h3r a răspuns (pentru Incepator01):

Îl va excita! Asta vrea, nu?

| Incepator01 a răspuns (pentru h3r):

Asta-i telul ei in viata

| h3r a răspuns (pentru Incepator01):

Iar idealul lui în viată e femeia? Excitată.

| Oana92 a răspuns (pentru Incepator01):

Bietul hamster...

| sensualus a răspuns:

Ai auzit de preludiu, tantra, masaj lasciv, tugjob, chestii, nebunelilaughing)

| Liliana1981 a răspuns:

Pffffff.....si ce faci daca el isi doreste o fata cuminte drept nevasta? De obicei barbatii se distreaza cu de-alde pitzi din astea dar vor fete cuminti acasa. Ia gandeste-te tu bine- nu strici tot?

| aisaa explică (pentru Liliana1981):

Pai eu sunt linistita de felul meu el imi spune ca prea linistita si ma gandeam ca pot sa ii arat putin cate putin si o alta latura

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Sa vezi ce excitata vei fi tu cand iti va da cu praf de mers.tu asa iti imaginezi ca duci un barbat la altar? presimt ca in curand vei fluiera o melodie f frumoasa..parca titlul ei era''fluierat a paguba''...

Răspuns utilizator avertizat
| andrei1993a a răspuns:

Crezi ca daca il exciti la nebunie cum zici tu, te cere de nevasta?

| pisicutaanonima a răspuns:

Fii foarte atractiva si senzuala fal sa vada ce are langa el