| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-l fac pe prietenul meu sa nu fie gelos pe mine?

4 răspunsuri:
| oany a răspuns:

Cred ca nu trebuie sa-i dai motive! Asta e cel mai important! De aici pleaca neincrederea!

| anonim_4396 explică (pentru oany):

Nu-i dau motive, pursi simplu am avut relatii sexuale si el ii primul la mine si isi face griji sa nul insel pentru ca alte fete lau inselat

| oany a răspuns:

Tu nu esti toate celelalte care l-au inselat.Trebuie sa aiba incredere in tine, trebuie sa inteleaga..pe lumea asta exista si oameni care stiu sa fie fideli!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai,arata'i ca nu are motive.Stai mai mult cu el, implica'te in relatie happy. Nimic dificil.