| Lifeno4 a întrebat:

Reformulez. :d cum sa imi fac prietenul gelos, dar fara sa despartim? :d
Adica eu consider ca daca e gelos, inseamna ca tine la mine nu thinking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| geopunct a răspuns:

Daca ai dubii in privinta lui,poate tu gresesti. Nu ii cere unui baiat sa se implice atat de afectiv precum o faci. Si gelozia,in repetate randuri duce la o despartire. Si de ce sa vrei sa iti spuna ca tine la tine? De ce vrei sa il faci sa reactioneze urat, ca sa iti arate ca tine la tine. Crede-ma, astea sunt chestii care pe baieti ii indeparteaza. Tine-l cat de mult poti aproape de tine,si invata-l sa te iubeasca. Comunica cu el, fara ocolisuri, si nu o sa fie nevoie de actiuni urate ca sa ii atragi atentia. happy