| AlinaGhe18 a întrebat:

Cum credeti ca as putea sa imi fac prietenul gelos? de ceva timp nu mai e la fel cu mine cum era la inceput. ( doar raspunsuri pertinente )

5 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Poti sa mergi la o petrecere si sa ti-o tragi cu doi nespalati in acelasi timp sa iti iasa bube pe tine laughing) merge intotdeauna

| Jipa95 a răspuns:

Vorbeste cu alti barbati, razi la glumele lor, si crede-ma cand te va vedea asa, nivelul de gelozie va creste la 100% big grin

| StalkerSoul a răspuns:

De ce sa-l faci gelos, vrei sa va despartiti?

| loveyou20011 a răspuns:

Vorbesti cu un alt baiat, mai frumos, popular (nu prea conteaza, oricum o sa functioneze ) si la o intalnire faci o poza cu el si o trimiti prietenului, apoi ii spui ca ai facut-o din greseala sau ii trimiti un mesaj, si ii spui din nou ca a fost din greseala! bafta!

| sbjdbdjdjchdcdbcdbcjdcjdbcd a răspuns:

Fata ce vorbesti pe telefon,, da ne vedem diseara''cum ar fi cu un baiat,,, Vorbeste cu altii,! Comporta-te ca si cum ai alt prieten!