| dasda a întrebat:

Hey TPUlove struck.Am o prolema... M.am impacat cu fostul` prietenlove struck.Il iubesc muult si nu as vrea sa. l mai pierd si a 2-a oara.sad.[ ne.am certat dintr. un motiv banal.] Problema este ca, nu prea ma mai baga in seama.Cand iesim in parc cu mai multi prieteni, de abia daca ma baga in seama.Azi, am iesit in parc, [ cu inca 4 prieteni] si, nu m. a bagat in seama deloc! ce mi. a mai spus 2-3 cuvinte. si atat.Pe mess a intrat pentru 5 min[ bineinteles ca nu m. a bagat in seama] si a iesit.[asta fiind pe la ora 5] si acum este 8 si tot nu a intratstraight face.L.am sunat dar are telefonul` inchis.straight face. Nu stiu ce sa mai facstraight face. Ma simt invizibila. Sa ma despart de el? [ Mentionez ca pana acum vorbea cu mine foarte mult. Dar de la un timp intai vorbeste cu cea mai buna prietena a mea, si dupa cu mine.] deci ce sa fac?straight face.[ stiu sigur ca nu vrea sa fie cu ea, deorece e mai plinuta, si pana acom nici nu vorbea cu ea.( suntem in aceiasi clasa.)]

Răspuns Câştigător
| MillzBya a răspuns:

Pai, pot sa spun ca am trecut printr'o situatie cam la fel ca a ta. Tot asa, vorbea cu mine la inceput, dar apoi dintr'o data nu a mai facut asta asa de mult si parca mai tot timpul ma ignora. Eu cred ca exista doua motive pentru care face asta: 1. ori pur si simplu e din nou cu tine pentru ca se plictiseste si vrea neaparat sa fie cu cineva, fara ca de fapt sa mai tina la tine ca inainte, ori 2. problema poate fi la tine, poate te'ai schimbat intr'un fel sau altul, iar el sa zicem ca ii placea mai mult de vechea tu, dar nu vrea sa-ti spuna asta ca sa nu te raneasca. Eu sincer as inclina spre prima varianta. E clar ca nu prea mai tine la tine, asta vazandu'se din ceea ce face si chiar daca il iubeti mult, incearca sa treci peste asta si, daca te desparti de el spune'i exact ce ai scris mai sus, cu alte cuvinte. Iti urez multa bafta si orice ar fi, sa fi puternicawinking

7 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Salut. Lasa'l. baiatu iti da de inteles ca nu vrea sa mai stea cu tine daca si tellu are inchis. si nu mai vb cu tine deloc! Si poate oo place pe pr thawinking. Ce are daca e plinuta? poate i so pus pata pe ea happy.
Deci oh go on baiatul nu poate sa iti zica sa va desp... poate ii se pare rau /
Daca mai iesiti prin parc cu prietenii vb cu el si spune ca intre voii s-a terminatwinking. Si daca el zice ca bine. inseamna ca ii place de alta happy

succes

| pinkystyleツ a răspuns:

Saraca de tine...stiu ce simti si cum te simti eu totusi ti-as recomanda sa vorbesti cu el sau sa fii cu ochii pe el o vremewinking

| MeMyself a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa discuti cu el despre asta, sa il intrebi dc se comporta asa?!
Intreaba-l pe mess sau daca nu intra atunci spune-i cand va intalniti nu mai amana...happy
Poate ca nu mai intra pe mess ca este ocupat...dar stai linistita ca mai tz sau mai devreme te va intreba de vb, asa ca ar fi bine sa fi si tu putin indiferenta cu el poate asa se va simti si el cum te simti tu si isi va schimba atitudinea dar cel mai bine e sa vb cu el despre asta!
Bafta multa! sper ca am fost de ajutorhappy

| Uw33Ty a răspuns:

Ms pentru complimentwinking. Asa deci uh esti si retrasa puii mei bagate in el pe messlaughing. IN parca fa tu primul paswinking sarutal ia-l in brate ii intorci caputul un pupic. ii spui te iubesc iubire...ca asa na si el se simte aiurea sa faca el primul pas. O sa vezi dea roade.

SUUUUCCCCCEEEEs :*::**

| Poison3Fata a răspuns:

Ar fii bine sa-l urmarestihappy

| Gabytza_7371 a răspuns:

Bunabatting eyelashes stii si mie mi s`a intamplat acelaji lucrusad initial prietenul meu era foarte atasat de mine,vorbeam in fiecare moment, chiar ma iubea:X, dar dupa o relatie de 7 luni a inceput sa fie distant, sa nu m vorbeasca cu mine...prefera sa o sune p prietena mea, ma simteam invizibila, nu stiam ce se intamplathinking dar acum am constientizat ca el ma insela cu cea m buna prietena a mea:O:O shok pentru minecrying cred ca m`ai bine l`ai parasi asa zic eubatting eyelashes sper ca ti-am fost de ajutor:*:*

| Bogdan_3052 a răspuns:

Trateaza l cu aceeas indiferenta cu care te trateaza el si vezi cum reactioneaza. Daca nu o sa fie multumit inseamna ca totusi ii pasa de tine si face asta doar din orgoliu, dar daca nici asa nu i pasa lasa l ca nu i de tine. Sunt o gramada de baieti cu care il poti inlocui si pe care ii poti face sa te iubeasca cu adevarat.