| sweetgirl22 a întrebat:

Cum sa-l recuceresc? Vreau sa ma impac cu fostul iubit...am fost 11 luni impreuna, insa ne-am despartit.Acum vreau sa ma placa din nou, sa-i reaprind dorinta de a fi cu mine. Ceva sfaturi?
Nu vreau sa fac eu primul pas, vreau sa ajunga sa ma caute el din nou.

Răspuns Câştigător
| Demian_Anastasia_1905 a răspuns:

Cind vorbiti fii cit mai intelegatoare.artai ca iti pasa de el dar sa nu exagerezi.fal sa te gelozeze...iesiti la plimbare ca prieteni si sa te stradui sa fii cit mai originala cu el...si atunci el isi va da seama de ceia ce a pierdut happy

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Dragoste cu forta nu se poate!
Nu ai ce sa ii faci daca nu te mai place!
De ce nu incerci sa treci peste si sa uiti totul? poate o sa gasesti un alt baiat care sa te placa si sa fi fericita cu el!
Incearca sa fi cu alt baiat sa vezi daca e gelos fostul tau, daca nu e gelos, nu cred ca mai ai vreo sansa!

| NatureSelf a răspuns:

Incearca clea prin pace, Atingei din nou inima, ca si prma data, asta e raspunsul, dai niste melodii de dragoste.dar sa fie melodii de tristete pe care o simti pentru eL.

| BloodyBlade a răspuns:

Buna intrebare asta as vrea sa aflu si eu de abia astept sa vad ce rasp aihappytongue