| Florifl0 a întrebat:

Cum sa ma impac cu fostul iubit eu l-am sarutat de 2 ori dar nu suntem impreuna doar o escapada dar nu mi-a propus sa ne impacam vreau sa-l recuceresc dar nu am idei vreau niște sfaturi cum ați proceda voi sau ce sa-i zic. (am stat o lună cu el) :*

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Daca el nu te mai place nu cred ca ai vreo sansa...dar totusi mai incerca.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai, dragoste cu sila nu se poate, incearca cu binisorul

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Oltencoooo... este vorba despre ala mai mare cu 9 ani decat tine, cel care este mai nesimtit si mai golan, cel din cauza cui iti luasi doau palmi de la ma'ta?