| Girl17_2450 a întrebat:

Cum sa-l uit dupa 2 ani?sad m-a facut sa sufar multsad si tot m-as intoarce la el.sad, parca nu am aer fara elsad, stiu ca mai sunt atatia baieti dar tot la el imi sta gandul.Prieteni nu prea am cu care sa ies, simt ca innebunesc de plictiseala numai in casa:-

Răspuns Câştigător
| niko a răspuns:

Asa am spus si eu dupa 1 anhappy ca vai ca nu pot traii fara el si nu stiu ce ca il iubesc enormoh go on
in prima saptamana plangeam zilnic am vrut sa ma si tai oh go on si pentru ce? pentru unu care nu mameritaoh go on
dupa inca o saptamana deja incepuse sa imi fie indiferent si atunci mi.am dat seama ca nu il iubesc asa cum credeam eu happy
lasa timp' sa treacahappy
daca te.a facut sa suferi nu merita crede.ma...:*
da.mi un msj privat cu id.u tau daca vrei sa mai vbim:*
si eu stau in casa pentru ca nu mai am incredere in prieteni im ie foarte bin esi singurabig hug
o sa treaca crede.ma :*:*

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Draga mea, este doar un baiat.Sa nu faci prostia sa te impaci cu el [-x Daca zici ca te-a lasat odata cu ochii in soare, nu mai merita nimic.Cum ai spus si tu,mai sunt,nu sute, miii de baietii in lumea asta, si dupa 2 ani,nu cred ca mai are rost,adica daca el s-a despartit de tine,atunic inseamna ca toate sansele au fost spulberate de timp
Cel mai bine ar fi sa te straduiesti sa-l uiti, nu mai merita, este o risipa de timp doar sa te mai gandestii la el oh go on

| adryano23 a răspuns:

Nu stiu exact sa-ti raspund pentru ca si eu sunt in aceeasi situatie dar cred ca timpul le va rezolva pe toate.