| Anne_8397 a întrebat:

Cum sa il tin langa mine? ne certam din orice motiv minor numai rezist simt ca innebunesc in fiecare seara plang sufar sigh nu stiu ce sa mai fac va rog din suflet ajutati-ma cryingcrying(

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

In primul rand, calmeaza-te.In orice relatie vor interveni pana la urma certurile.Pentru orice cearta exista un motiv.Acum,voi daca intr-adevar tineti la continuarea relatiei ar trebui sa analizati motivele principale ale discutilor si sa gasiti un punct comun pentru a le rezolva.Cu asta, vorbeste cu el si incearca sa afli si ceea ce crede el in legatura cu asta.

6 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

N-are rost sa aveti o relatie daca nu va intelegeti cat de mult v-ati iubi voi sad...

Stiu cum e sad.

| ionika17 a răspuns:

Daca te face sa suferi, de ce mai vrei sa il ti langa tine?! daca el nu mai vrea nu poti sa il ti langa tine, si decat sa te mai faca sa suferi mai bine va despartiti.Mai bine mai repede, dacat mai tarziu! Bafta! Pa, pa

| dulcykaLy a răspuns:

Vorbeste cu el, sa incerce sa nu va mai certati, si nu te chinui sa il tii langa tine, pentru ca oricat ai vrea tu el daca nu o sa mai vrea, nu o sa mai ramana cu tine. incearca sa fii mai detasata si sa privesti lucrurile altfel.ca sa nu mai suferi

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Buna! fara cearta o relatie nu merge! nu suferi degeaba daca DUMNEZEU a scris acolo sus el sa fie al tau! al tau va fi si nimeni nu ti-l va putea lua

| rebela2011 a răspuns:

Poi daca chiar il iubesti cu adevarat incearca sa-l ignori si sa nu mai pui atat la suflet cea ce el il spune...dar euas spune ac el nu te mai iubeste si ca arr trebui sa scapy de el, eu cred ca el incearca sa te inebunescahappy. noroc

| Prezidentul a răspuns:

Fata, esti frumoasa, cauta'ti alt iubit, dar daca nu vrei exista o solutie: imbracate sexy, dai din fese cand mergi, si pipaitiva...pana la...

Probabil ca el a ascultat mel guess who ft spike-pi2de big grin