| croissant a întrebat:

Cum sa ma abtin sa nu ii mai scriu unui baiat care pare ca nu isi da interesul? Daca eu nu ii scriu el nu imi scrie. Vreau sfaturi

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Sfatul meu pentru tine este in felul urmator(sa ma scuzi ca sunt directa, dar prefer sa fiu concisa)si anume ca nu il interesezi, de aceea nu iti scrie.Iti recomand sa nu fii tu veriga slaba si sa il bombardezi cu mesajele pentru ca asta denota ca te are deja la mana.Pur si simplu uita de el, si comunica cu altcineva caruia tu ii prezinti interes si mentine-ti ferma demnitatea ta ca femeie.Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca nu-ti scrie, inseamna ca nu-i interesat. E simplu. Cum sa te abtii sa-i scrii? Cauta alt baiat, unul care te baga in seama.winking

| Violleta2022 a răspuns:

Il blochezi sau te despritenesti de el, ca sa nu-ti mai pierzi timpul inutil, mai ales ca nu-i interesat de tine.

| Goete a răspuns:

Scrie-mi mie?
Asa iti satisfaci pofta de a scrie

Răspuns utilizator avertizat