| Eaeea a întrebat:

Cum sa ma bag in seama cu un tip cu un an mai mare la scoala?big grin Colegul meu este cel mai bun prieten al lui.Imi place mult de el.Si cateodata kndma uit la el vad k si el se uita la mine.Si de o vreo 2 saptamani vine de mai multe ori in clasa si noh.Si in pauze ne mai intrebam ce ora am avut. ce va urma? si azi eram pe coridor si-mi era fff frig. dardaiam. si vine la mine si ma intreaba mirat: ti-e frig? eu; da. el:woow.eu.uita-te u cum esti imbracat si eu cum.si atnci ma ia de brat sa vada bluza si se uita-n ochii mei. Ce sa cred?:-s

Răspuns Câştigător
| Miaunet a răspuns:

Te place, dar putin, stiu ca fetelr nu prea fac asta dar fal sa te placa, adica mai da-te la el, in sensul de al cucerii, si stai mai mult cu el si gasiti subiecte interesante de vorba, asa compania ta i se va parea interesanta, si o sa ajungi in bratele sale, sau de ce nu? chiar si mai departe. sper ca am ajutat big grin fundita? plz

1 răspuns:
| JustDeedee a răspuns:

Daca s-au marit pupilele inseamna ca simte ceva pentru tine laughing. Tine-l mai mult de povesti, apropiete incet, incet de el si ceva tot va iesi. Dupa cum zici sunteti totusi niste prieteni buni si daca tot s-a uitat in ochii tai nu-i in regula... adica e de bine big grin