| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa fac. Imi place de un baiat de 1an.Inainte sa imi dau seama ca imi place de el am fost o saptamana la munte si el se km dadea la mine dar eu eram mai timida si nu lasam de la mine.Si la bloc a continuat sa incerce sa ma sarute dar nu l-am lasat. iar acum ca a trecut destul de mult timp si el si-a facut prietena nici nu ma mai baga in seama, char daca eu sunt cea care il intreaba mereu' ce faci?, unde mergi?, unde e sorata?, sau tot felul de pretexte...cateodata cand mai vine cu verisorul meu la mine se uita fix in ochii mei si imi zimbeste si face din cap un nu in reluarelaughing... ce inseamna asta? oare mai am vreo sansa la el? ajutati-ma VA ROG.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ai sansa mare, asa vad din ceea ce ai scris. Dar lasa lucrurile sa se desfasoare normal, adica nu incerca ceva cat timp el are prietena. Daca se vor desparti, atunci ai cale libera.

| aangelia a răspuns:

Ai asteptat prea mult, dar poate inca mai ai sanse daca nu e de mult cu acea fata.Atunci i-a placut de tine, acum iti face semne, ai 70% sanse :*

| ruginiz a răspuns:

Daca asteptai momentul potrivit, ala era. ce sansa mai vrei acum cand are gagica te trezesti si tu?laughing

| scumpikxa a răspuns:

Cand da din cap de fapt zice: Pacat! Puteam fi un cuplu dragut! Io zic sa ii zici ca iti place de el si daca el zice ca nu mai simte la fel, asta e! Tu ai pierdut, cauta altu! Sorry. Io zic ca it's OVER da poti sa incerci ce am zis mai sus/\