| RaresBoss22 a întrebat:

Cum sa ma comport ca sa imi fac o prietena?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Ioana22B a răspuns:

Fetelor le place un baiat sincer, amuzant si inteligentwinking Cauta o fata care iti place si intra in vorba cu ea, pe mess sau fb e mai simplu. Vorbeste deschis, fi cat se poate de sociabil si demonstreaza-i ca se poate baza si avea incredere in tine.

| ABCDEFGHIJKLM a răspuns:

Sa fi intelegator, tandru, iubitor, sa fi cum n-a mai fost vreunu pentru ea, sa o faci sa se simta cea mai fericita.